ისარგებლე ტერა ბანკის განახლებული სიახლეებით და დაივიწყე სხვა ყველაფერი
Mastercard-ის და Extra.ge-ის ერთობლივი შეთავაზება
შეთავაზების ფარგლებში მომხმარებელი, რომელიც 30 და 31 მარტს ნებისმიერი Mastercard ბარათით შეიძენს Extra.ge-ზე სასურველ პროდუქციას, 20%-იანი ფასდაკლებით სარგებლობას შეძლებს.
სესხები თვითდასაქმებულებისთვის ტერაბანკისგან
ამიერიდან ტერაბანკში სესხებით სარგებლობა უკვე ოჯახში დამხმარეებსა და დამლაგებლებს, მანიკურისა და პედიკურის სპეციალისტებს, ავტოხელოსნებს, სარემონტო სამუშაოების ხელმძღვანელებს, ხელოსნებსა და კურიერებსაც შეუძლიათ.
უგულშემატკივრეთ საქართველოს ნაკრებს Visa-სთან ერთად
მომხმარებელი, რომელიც 20 მარტს გაემგზავრება ერევანში და საქართველოს ეროვნული ნაკრებისა და სომხეთის საფეხბურთო მატჩს დაესწრება, Visa-ს სპეციალური შეთავაზებებით სარგებლობას შეძლებს.
საოპერაციო პროდუქტები ელექტრონული ხელმოწერით ტერაბანკისგან
ტერაბანკის მომხმარებლებისთვის ვადიანი და მოთხოვნამდე ტიპის ანაბრების გახსნა, სადეპოზიტო სერტიფიკატით სარგებლობა, პლასტიკური ბარათების შეკვეთა, სატარიფო პაკეტების გააქტიურება და სხვა საოპერაციო დოკუმენტების გაფორმება ელექტრონული ხელმოწერითაა შესაძლებელი.
Mastercard-ისა და Wolt-ის ერთობლივი შეთავაზება ქალთა დღისთვის
Mastercard ბარათის მფლობელებს ქალთა დღესთან დაკავშირებით 25%-იანი ქეშბექით სარგებლობა შეუძლიათ.
ტერაბანკი სავალუტო გადარიცხვებზე იურიდიულ პირებს სააქციო 5 USD/EUR ტარიფს სთავაზობს
1-ელი მარტიდან ტერაბანკში ახალი აქცია დაიწყო, რომლის ფარგლებშიც იურიდიული პირებისთვის სავალუტო გადარიცხვებზე, როგორც დაზღვევით, ისე დაზღვევის გარეშე, ხელსაყრელი ტარიფი იმოქმედებს.
Visa-ს და Bolt-ის შეთავაზება სათხილამურო კურორტების მიმართულებით დაგეგმილ მარშრუტებზე
მომხმარებელი, რომელიც თბილისიდან გუდაურის, ბაკურიანისა და სტეფანწმინდის მიმართულებით Bolt-ით იმგზავრებს და მგზავრობის საფასურს Visa Platinum ან Visa Infinite ბარათით გადაიხდის, 20%-იანი ფასდაკლებას მიიღებს, მაქსიმუმ 100 ლარის ოდენობით.
Visa-ს და Rooms Hotels-ის ერთობლივი შეთავაზება ზამთრის კურორტების მოყვარულთათვის
მომხმარებელი, რომელიც სასტუმრო Rooms Hotel Kazbegi-სა და Rooms Kokhta-ში დაჯავშნის ნომერს, განსაკუთრებული შეთავაზებით სარგებლობას შეძლებს.
ტერაბანკი განაგრძობს ვებინარების სერიას და ბიზნესკლიენტებისთვის სასარგებლო ინფორმაციის გაზიარებას.
ტერაბანკი განაგრძობს ვებინარების სერიას და ბიზნესკლიენტებისთვის სასარგებლო ინფორმაციის გაზიარებას. ვებინარს - „სათბურების მხარდაჭერის პროგრამა“ ტერაბანკის მცირე და საშუალო ბიზნესის მართვის განყოფილების უფროსის მოადგილე, ბექა ბიბილაშვილი და სათბურების სამშენებლო კომპანია აგრო-ორნამენტის დირექტორი და განვითარების მენეჯერი, შაკო ჯინჭარაძე გაუძღვნენ.
Mastercard-ისა და Wolt-ის ერთობლივი შეთავაზება ვალენტინობის დღისთვის
მომხმარებელი, რომელიც Wolt-ის აპლიკაციით შეიძენს პროდუქციას და თანხას Mastercard ბარათით გადაიხდის, გადახდილი თანხის 25%-ის დაბრუნებას შეძლებს Wolt-ის ანგარიშზე.
ტერაბანკის ბიზნეს ბარათების დამატება უკვე Apple Wallet-სა და Google Wallet-შია შესაძლებელი
ტერაბანკი იურიდიულ პირებს კიდევ ერთ სიახლეს სთავაზობს. ამიერიდან მათ ბიზნეს ბარათების Apple Wallet-სა და Google Wallet-ში დამატება და Apple Pay-ითა და Google Pay-ით გადახდა შეუძლიათ.