ტერაბანკისა და ბიომი ჰოლდინგის მწვანე შეთავაზება მეწარმეებისთვის
ბიომი ჰოლდინგი, ტერაბანკთან პარტნიორობით, აქტიურად ერთვება სახელმწიფო პროგრამაში „აწარმოე საქართველოში“ და მეწარმეებს საწარმოო ინფრასტრუქტურის განვითარებაში ეხმარება.
სწორად ამ მიზნით, ტერაბანკისა და ბიომი ჰოლდინგის ერთობლივი შეთავაზება განკუთვნილია დამწყები და მოქმედი მეწარმეებისთვის, რომელთაც სურთ თანამედროვე სტანდარტების შესაბამისი საწარმო გარემოს შექმნა.
ბიომი ჰოლდინგი მომხმარებლებს სთავაზობს სრულ საინჟინრო მომსახურების ციკლს, რომელიც მოიცავს:
• ვენტილაციის, გათბობისა და კონდიცირების სისტემების დაპროექტებას;
• მოწყობილობების მონტაჟს;
• სერვისულ მომსახურებას და საგარანტიო მხარდაჭერას.
ფინანსური პირობები:
ობიექტის ზომა
ფასდაკლება შეთავაზება მოიცავს
500 მ²-მდე
- 10%
პროექტირება, მონტაჟი, სერვისი
500 მ²-დან ზემოთ - 15%
შეთავაზების პირობის თანახმად, თუ დამკვეთი გადაწყვეტს ბიომი ჰოლდინგის მიერ შემუშავებული პროექტი განხორციელდეს სხვა შემსრულებლის მიერ ან/და შესრულდეს სხვა ბრენდების პროდუქციის გამოყენებითკომპანია დამკვეთს  პროექტის ღირებულებაზე 50%-იან ფასდაკლებას სთავაზობს. ბიომი ჰოლდინგის  მიერ შეთავაზების ფარგლებში შერჩეული ბრენდების: Vortice, Riello, Beretta, Warmhaus, Samsung და Mitsubishi-ის პროდუქციის ტექნიკური მახასიათებლები სრულად აკმაყოფილებს ევროკავშირის მიერ დადგენილ ენერგოეფექტურობის სტანდარტებს.
აღსანიშნავია, რომ ტერაბანკის მდგრადი განვითარების სტრატეგია მიზნად ისახავს თანამედროვე, ენერგოეფექტური და განახლებადი ტექნოლოგიების დანერგვის ხელშეწყობას მცირე და საშუალო ბიზნესებისთვის. ბანკი აქტიურად უჭერს მხარს მწვანე ინიციატივებს, ხელს უწყობს მეწარმეებს ეკო-სტანდარტების დანერგვაში და ზრდის ენერგოეფექტურობის მნიშვნელობის შესახებ ცნობიერებას.

Terabank and Biomi Holding’s Green Offer for Entrepreneurs
Biomi Holding, in partnership with Terabank, is actively involved in the state program “Enterprise Georgia” and helps entrepreneurs develop their production infrastructure.
With this purpose in mind, the joint offer from Terabank and Biomi Holding is intended for both new and existing entrepreneurs who wish to create a production environment that meets modern standards.
Biomi Holding offers customers a full engineering service cycle, which includes:
• Design of ventilation, heating, and air conditioning systems;
• Installation of equipment;
• Service maintenance and warranty support.
Financial Terms:
Size of Facility
Discount Offer Includes
Up to 500 m²
- 10%
Design, installation. service
Above 500 m² - 15% Design, installation. service
According to the terms of the offer, if the client decides to have the project developed by Biomi Holding implemented by another contractor and/or executed using products from other brands, the company offers the client a 50% discount on the project cost.
The technical specifications of the brands selected by Biomi Holding within the offer—Vortice, Riello, Beretta, Warmhaus, Samsung, and Mitsubishi—fully comply with the energy efficiency standards established by the European Union.
It is noteworthy that Terabank’s sustainable development strategy aims to promote the introduction of modern, energy-efficient, and renewable technologies for small and medium-sized businesses. The bank actively supports green initiatives, helps entrepreneurs implement eco-standards, and raises awareness about the importance of energy efficiency.