ტერაბანკი თვითდასაქმებულებს მათ საქმიანობაზე მორგებულ სესხებს სთავაზობს
ტერაბანკი თვითდასაქმებულებს იპოთეკურ და სამომხმარებლო სესხებს სთავაზობს. დაინეტერესებულ პირებს, რომლებიც თვითდასაქმებულები, არიან სესხის აღება შეუძლიათ როგორც დადასტურებული, ისე კერძო საქმიანობიდან მიღებული შემოსავლის საფუძველზე.
სესხებით სარგებლობა შეუძლიათ სხვადასხვა პროფესიის წარმომადგენლებს, კერძოდ: ტაქსის მძღოლებს, სტომატოლოგებს, რეპეტიტორებს, სტილისტებს, მკერავებს, ოჯახის დამხმარეებს, დამლაგებლებს, მანიკურისა და პედიკურის სპეციალისტებს, ავტოხელოსნებს, სარემონტო სამუშაოების ხელმძღვანელებს, ხელოსნებსა და კურიერებს.
აღნიშნული სიახლე, რომელიც ბანკმა გასულ წელს დანერგა, თვითდასაქმებულებისთვის ფინანსურ რესურსებზე ხელმისაწვდომობას კიდევ უფრო ზრდის და საბანკო პროდუქტებით სარგებლობის შესაძლებლობას აძლევს სხვადასხვა პროფესიის წარმომადგენლებს.

Terabank Offers Loans Tailored to the Needs of the Self-Employed
Terabank is offering mortgage and consumer loans to self-employed individuals. Interested applicants who are self-employed can obtain a loan based on either verified income or income derived from private business activities.
Professionals from a variety of fields are eligible for these loans, including: taxi drivers, dentists, tutors, stylists, tailors, domestic helpers, cleaners, manicure and pedicure specialists, auto mechanics, renovation project managers, handymen, and couriers.
This initiative, which the bank introduced last year, further improves access to financial resources for the self-employed and provides professionals from various fields with the opportunity to benefit from banking products.