ტერაბანკი საზღვარგარეთ მცხოვრებ საქართველოს მოქალაქეებს დისტანციურ საბანკო მომსახურებებს სთავაზობს. ემიგრანტებს შესაძლებლობა აქვთ მარტივად და სწრაფად ისარგებლონ მათთვის სასურველი საბანკო პროდუქტითა და სერვისით მსოფლიოს სხვადასხვა წერტილიდან.
ქვეყნის ფარგლებს გარეთ მცხოვრები ფიზიკური პირები ტერაბანკის მომხმარებლად რეგისტრაციას დისტანციურად, ფილიალში ვიზიტის გარეშე შეძლებენ. რეგისტრაციის შემდეგ მათ შეეძლებათ გახსნან საბანკო ანგარიში და მარტივად განკარგონ საკუთარი ფინანსები — თავადვე გაგზავნონ ტერაბანკის საბანკო ანგარიშზე გზავნილები რიკო გრამის, რია მანი ტრანსფერის, ინტელექსპრესის მეშვეობით და გაანაღდონ ისინი ინტერნეტ ან მობაილბანკით. ასევე გადაიხადონ კომუნალური გადასახადები და სწავლის საფასური, დისტანციურად მოითხოვონ სესხი და გახსნან ანაბარი, მიიღონ ამომწურავი ინფორმაცია ბანკის მომსახურებებისა და მათთვის საინტერესო საბანკო პროდუქტების შესახებ.
მომხმარებლის დისტანციურად რეგისტრაციისთვის საჭიროა მხოლოდ ID ბარათი ან პასპორტი, პროცესის გასავლელად კი მსურველები უნდა ეწვიონ ბმულს: https://account.terabank.ge/intro

Terabank's Products and Services Are Accessible Remotely to Emigrants
Terabank provides remote banking services for Georgian citizens living abroad. Emigrants can easily and quickly access a wide range of banking products and services from the different parts of the world.
Those residing outside Georgia can register as Terabank users remotely, without the need to visit a branch. Once registered, they can open a bank account and manage their finances seamlessly—sending transfers to Terabank accounts via Rico Gram, Ria Money Transfer, Intelexpress, and withdrawing funds through Internet or mobile banking. Additionally, they can pay utility bills, cover tuition fees, apply for loans, open deposits remotely, and get detailed information about the bank's services and products.
To register remotely, only an ID card or passport is needed. Those interested in starting the process can visit the following link: https://account.terabank.ge/intro](https://account.terabank.ge/intro