SaaSargeblo.ge-მ ბათუმში რეგიონული B2B შეხვედრა გამართა
მცირე და საშუალო ბიზნესის გაციფრულების პლატფორმა SaaSargeblo.ge B2B შეხვედრებს აგრძელებს. ტერაბანკის მხარდაჭერით, კიდევ ერთი შეხვედრა 26 აპრილს, ამჯერად ბათუმში ჩატარდა და მას სასტუმრო „ჰილტონმა“ უმასპინძლა.
ღონისძიება მიზნად ისახავდა მცირე და საშუალო ბიზნესის წარმომადგენლებსა და SaaS (პროგრამული უზრუნველყოფა, როგორც სერვისი) კომპანიებს შორის მნიშვნელოვანი თანამშრომლობების ჩამოყალიბებას, მათი სერვისებისა და მომსახურებების გაცნობას, ბიზნესსაქმიანობების გაციფრულების ხელშეწყობასა და, შედეგად, ქვეყანაში SaaS ეკოსისტემის განვითარების მხარდაჭერას.
შეხვედრის მიმდინარეობისას 10 SaaS სტარტაპის დამფუძნებლებმა დამსწრეებს საკუთარი პროდუქტები, მომსახურებები და ის ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები წარუდგინეს, რომლებიც ბიზნესებს ეფექტიანობის გაზრდასა და გამოწვევებთან გამკლავებაში დაეხმარება. მასში მონაწილეობას სხვადასხვა ინდუსტრიის 200-მდე წარმომადგენელი იღებდა. ტერაბანკის გენერალურ დირექტორთან, თეა ლორთქიფანიძესთან ერთად, სტუმრებს სიტყვით ბათუმის ვიცე მერმა, ლევან დავითაძემ და აჭარის ეკონომიკის მინისტრმა, ჯაბა ფუტკარაძემაც მიმართა.
SaaSargeblo.ge ტერაბანკის სოციალური პასუხისმგებლობის პროექტია. ის მცირე და საშუალო ბიზნესებს საქმიანობების მარტივად გაციფრულებასა და ინოვაციური გადაწყვეტილებების დანერგვაში ეხმარება.

SaaSargeblo.ge recently hosted a regional B2B meeting in the city of Batumi, underscoring its commitment to advancing the digital transformation of small and medium-sized enterprises. Supported by Terabank, the event took place on April 26 at the "Hilton" hotel.
The gathering aimed to forge impactful partnerships between small and medium enterprises and SaaS (Software as a Service) providers. It served as a platform for these companies to showcase their offerings, driving the adoption of digital tools and fostering the growth of the SaaS ecosystem within the country.
At the meeting, founders from 10 innovative SaaS startups presented their products, services, and technological solutions to approximately 200 attendees representing various industries. Notable speakers, including Thea Lortkipanidze, the CEO of Terabank, Levan Davitadze, Vice Mayor of Batumi, and Jaba Putkaradze, Minister of Economy of Adjara, also addressed the audience.
SaaSargeblo.ge, a social responsibility initiative by Terabank, plays a pivotal role in assisting small and medium-sized businesses in their digital transformation journey. Serving as a supportive sibling, it enables businesses to seamlessly integrate innovative solutions into their operations.