ტერაბანკი მომხმარებლებს, რომლებსაც პლასტიკური ბარათის აღება ან განახლება სურთ, განსკუთრებულ აქციას სთავაზობს. აქციის პირობების მიხედვით, ნებისმიერ მსურველს საშუალება აქვს, Mastercard გოლდის ან Visa გოლდის პლასტიკური ბარათი კლასიკის ფასად აიღოს და მრავალფეროვანი უპირატესობებით ისარგებლოს.
Mastercard გოლდისა და Visa გოლდის მაღალი კლასის პლასტიკური ბარათების მფლობელები არაერთი ბენეფიტით სარგებლობენ. მათ შორისაა: მაღალი განაღდების ლიმიტი და ტერა ქულების დაგროვების შესაძლებლობა.
აღსანიშნავია, რომ ახალი აქციის დახმარებით, ეს უპირატესობები ტერაბანკის მომხმარებლებისთვის კიდევ უფრო ხელმისაწვდომი გახდება.
აქციით სარგებლობა ტერაბანკის არსებულ და ახალ მომხმარებლებს ნებისმიერ ფილიალში ვიზიტით ან მომხმარებელთა მომსახურების ცენტრის ნომერზე (255 00 00; მობილურიდან *5050) მოთხოვნის დაფიქსირების საფუძველზე შეუძლიათ. Mastercard გოლდისა და Visa გოლდის პლასტიკური ბარათების აქცია 2024 წლის 15 თებერვლიდან 2024 წლის 15 მაისის ჩათვლით გაგრძელდება.

Terabank offers a special promotion to customers who want to get or renew a plastic card. According to the conditions of the promotion, anyone can get a Mastercard Gold or Visa Gold plastic card at the price of a Classic card and enjoy various advantages.
Owners of Mastercard Gold and Visa Gold high-class plastic cards enjoy a number of opportunities, including: a high withdrawal limit and the ability to accumulate Tera Points.
It should be noted that with the help of the new promotion, these advantages will become even more accessible to Terabank customers.
Existing and new customers of Terabank can use the promotion terms by visiting any branch or contacting our call center. Promotion on Mastercard Gold and Visa Gold plastic cards will last from February 15, 2024 to June 15, 2024.