Saasargeblo.ge — მცირე და საშუალო ბიზნესის გაციფრულების პლატფორმა ტერაბანკისგან
მცირე და საშუალო ბიზნესის მხარდაჭერისა და მათი საქმიანობის გაციფრულებისთვის სპეციალური პლატფორმა Saasargeblo.ge შევქმენით, რომელიც 19 სექტემბერს, სასტუმრო „ბილტმორში“ წარვადგინეთ.
პლატფორმა ჩვენი სოციალური პასუხისმგებლობის პროექტია და ის მცირე და საშუალო ბიზნესის წარმომადგენლებს საქმიანობების გაციფრულების მარტივად და ეფექტიანად განხორციელებაში, ინოვაციური გადაწყვეტილებების დანერგვაში, ბიზნესპროცესების ნაკლები დანახარჯებითა და მეტი შედეგიანობით  წარმართვაში დაეხმარება. პლატფორმაზე ვიზიტორებს SaaS (პროგრამული უზრუნველყოფა, როგორც სერვისი) კომპანიების მუდმივად განახლებადი კატალოგი დახვდებათ. ამას გარდა, ონლაინრესურსის დახმარებით, მათ უფასო საკონსულტაციო შეხვედრების ჩანიშვნაც შეეძლებათ.
პროექტი როგორც ბიზნესსექტორში, ისე მთლიანად ქვეყანაში SaaS ეკოსისტემის განვითარებას ემსახურება და უშუალოდ ონლაინპლატფორმის ფუნქციონირების გარდა, სამომავლოდ უფასო და ღია ღონისძიებებს, შეხვედრებსა და კონსულტაციებსაც გააერთიანებს.
Saasargeblo.ge-ს წარდგენის ღონისძიებაზე ტერაბანკსა და საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტოს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმიც გაფორმდა, რომლის მიზანიც SaaS ეკოსისტემის განვითარება და მცირე და საშუალო ბიზნესებისთვის საქმიანობის გაციფრულების ხელშეწყობაა. დასკვნითი ნაწილი კი ქართული სტარტაპების პრეზენტაციას დაეთმო. Quickshipper-მა, Retain-მა, self.ge-მ, signify-მ, calen ai-მ და helio ai-მ, რომლებიც Saasargeblo.ge-ს საქმიანობაშიც აქტიურად მონაწილეობენ, ჩვენს ბიზნესკლიენტებსა და სხვა მოწვეულ სტუმრებს საკუთარი პროდუქტები და სერვისები წარუდგინეს.

In our ongoing commitment to support small and medium-sized enterprises (SMEs) in their digital journey, we proudly introduce Saasargeblo.ge. This innovative platform was officially unveiled on September 19th at the Biltmore Hotel.
SaaSargeblo is more than just a platform; it's our social responsibility project aimed at simplifying and enhancing the digitalization of SMEs' operations. With Saasargeblo.ge, they can seamlessly embrace cutting-edge solutions, streamline their business processes, and achieve greater cost-efficiency. Visitors to the platform will have access to an ever-evolving catalog of SaaS (software as a service) startups. Furthermore, they can easily schedule complimentary consultation sessions through our online resources.
Our project not only benefits individual SMEs but also contributes to the growth of the SaaS ecosystem within the business sector and our country. In the future, the platform will host a series of free and open events, meetings, and consultations.
During the Saasargeblo.ge presentation event, a memorandum of cooperation was signed between Terabank and the Georgian Innovation and Technology Agency. This partnership is dedicated to fostering the development of the SaaS ecosystem and promoting digitalization among small and medium-sized businesses. The event also showcased the impressive array of Georgian startups actively engaged with Saasargeblo.ge. Companies such as Quickshipper, Retain, Self.ge, Signify, Calen AI, and Helio AI had the opportunity to present their products and services to our valued business clients and distinguished guests.
Saasargeblo.ge is more than a platform; it's a commitment to the growth and success of SMEs in Georgia's evolving digital landscape. Join us in embracing the future of business digitalization with Saasargeblo.ge and Terabank.