დღეიდან ტერასაფულეს გააქტიურება უკვე ინტერნეტბანკიდანაც არის შესაძლებული. ტერასაფულეს დახმარებით მომხმარებელს შეუძლია მარტივად დააგროვოს თანხა საანაბრე ანგარიშზე, სადებეტო ბარათით შესრულებული ყოველი ტრანზაქციით.
პროდუქტით სარგებლობისთვის აუცილებელია შემნახველი, უნივერსალური ან ზრდადი ანაბრით სარგებლობა. დაგროვების თანხა თითოეულ გადახდაზე შეიძლება იყოს 0.25, 0.5, 1, 2, 3, 4, 5 და ნებისმიერი 5–ის ჯერადი რიცხვი 100-მდე როგორც ლარში, ისე აშშ დოლარსა და ევროში - ანაბრის ვალუტის შესაბამისად. თანხის დაგროვება შესაძლებელია პოსტერმინალზე, ბანკომატით ან ონლაინ შესრულებულ გადახდებზე.
ინტერნეტბანკით ტერასაფულის გააქტიურების მსგავსად, ფუნქციონალში ცვლილებების შეტანა ან გაუქმება ნებისმიერ დროს არის შესაძლებელი. სერვისი უფასოა, მისი ვადა და სარგებლის გატანის პირობა კი იმ ანაბრის ვადასა და პირობას შეესაბამება, რომელზეც პროდუქტია მიბმული. ანაბრის დარღვევის ან დახურვის შემთხვევაში ტერასაფულის სერვისი ავტომატურად გაუქმდება.

Activate TeraWallet in Internet Bank and Gain More with Every Payment
TeraWallet can be activated from Internet Bank as of today. With the help of TeraWallet, users can easily accumulate money in their savings account with every transaction made with a debit card.
To use TeraWallet, it is necessary to have a savings, a universal or an increasing deposit account. The accumulation amount for each payment can be 0.25, 0.5, 1, 2, 3, 4, 5 and any multiple of 5 up to 100, in GEL, USD and EUR, according to the deposit account’s currency. Funds can be collected at a POS terminal, an ATM or through online payments.
As with the activation of TeraWallet via Internet Banking, it is possible to make changes or cancel the functionality at any time. The service is free and its terms and conditions for the withdrawal of benefits correspond to the terms and conditions of the deposit account to which TeraWallet is linked. The TeraWallet service will be automatically canceled in the event of a deposit account violation or closure.