ტერაბანკის Visa ბარათის მფლობელებისთვის წამახალისებელი გათამაშება დაიწყო
Visa-მ Visa ბარათის მფლობელებისთვის წამახალისებელი გათამაშება დაიწყო. გათამაშების პირობების მიხედვით, 31 მაისის ჩათვლით, ნებისმიერი მომხმარებელი, რომელიც Apple Pay-ს, Google Pay-ის ან Garmin Pay-ის მეშვეობით Visa ბარათით გადაიხდის, თითოეულ 40-ლარიან ან სხვა ვალუტაში შესრულებულ მის ეკვივალენტ ტრანზაქციაზე ერთ ვირტუალურ ბილეთს მიიღებს და გათამაშებაში ავტომატურად ჩაერთვება. საბოლოო გამარჯვებულები კი 23 ივნისს, 15:00 საათზე, Visa-ს ფეისბუქის გვერდზე, პირდაპირ ეთერში, თავად Visa-ს მიერ გამოვლინდებიან.
აღსანიშნავია, რომ დოლურიდან, შემთხვევითობის პრინციპით, სულ 35 პრიზი გათამაშდება. პირველი 20 გამარჯვებული საჩუქრად მე-3 კატეგორიის პრიზს — საქართველოს სასტუმროების - ყაზბეგის რუმსის, წინანდლის რადისონ ქოლექშენისა და ბათუმის რადისონ ბლუ ივერიას 2-ადგილიან ვაუჩერებს მიიღებს, მომდევნო 12 გამარჯვებული მე-2 კატეგორიის პრიზებით — დუბროვნიკში, ნეპალში, მალტა-სიცილიაზე, იბიცაზე, ამალფი-პოზიტანოში, გოასა და შრი-ლანკაში 2 ადამიანზე მოგზაურობით დაჯილდოვდება, ბოლო 3 გამარჯვებული კი 1-ელი კატეგორიის სუპერპრიზებს — ტანზანიაში, ბარსელონაში, ნორვეგიასა და კუბაში მოგზაურობის 2-ადგილიან ვაუჩერს მიიღებს.
გათამაშებაში მონაწილეობა შეუძლია სრულწლოვან, ფიზიკურ პირს, რომელიც საქართველოს მოქალაქე ან მოქალაქესთან გათანაბრებული რეზიდენტია. გათამაშებაში ვერ ჩაერთვებიან Visa-ს, პარტნიორი ან ორგანიზატორი ორგანიზაციის, პარტნიორი ბანკის, დამკვეთი ორგანიზაციის თანამშრომელი ან საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული ის პირები, რომლებსაც გათამაშებაში მონაწილეობა ეკრძალებათ. აღსანიშნავია, რომ ერთი დღის განმავლობაში ერთსა და იმავე POS ტერმინალიდან მხოლოდ 3 გადახდის აღრიცხვაა შესაძლებელი. თავად ტრანზაქციების რაოდენობა კი გათამაშების პერიოდში შეუზღუდავია.
გათამაშება არ ვრცელდება 31 მაისის შემდგომ გადახდებზე, ასევე პირდაპირ პლასტიკური ბარათით შესრულებულ ტრანზაქციებზე, ბანკომატიდან თანხის გატანაზე, ბარათის ანგარიშიდან თანხის გადარიცხვაზე, სატელეფონო ანგარიშის შევსებასა და კომუნალურ თუ სხვა გადასახადებზე, აზარტულ თამაშებში მონაწილეობასა და ნებისმიერ უკანანო ტრანზაქციაზე. გამარჯვებულებს ტერაბანკის წარმომადგენელი დაუკავშირდება. მათ შესახებ ინფორმაცია 2 დღის განმავლობაში ვებგვერდზე www.visa.com.ge განთავსდება.

Visa has launched an incentive raffle for Visa cardholders. According to the terms of the raffle, any customer who pays with a Visa card through Apple Pay, Google Pay or Garmin Pay up to and including May 31 will receive one virtual ticket for every 40 GEL or equivalent transaction made in another currency and be automatically entered in the raffle. The final winners will be announced live by Visa itself at 15:00 on June 23 on Visa's Facebook page.
A total of 35 prizes will be drawn randomly from Doluri. The first 20 winners will receive a 3rd category prize - vouchers for two people for Georgian hotels - Kazbegi Rooms, Tsinandali Radisson Collection and Batumi Radisson Blu Iveria. The next 12 winners will receive 2nd category prizes:  travel vouchers for two to Dubrovnik, Nepal, Malta-Sicily, Ibiza, Amalfi, Positano, Goa and Sri Lanka. The last three winners will receive 1st category super prizes – travel vouchers for two  to Tanzania, Barcelona, Norway and Cuba.
An adult who is a citizen of Georgia or a resident equal to a citizen can participate in the raffle. Employees of Visa, partner or organizing companies, partner banks, ordering organizations or those persons defined by the legislation of Georgia who are prohibited from participating in the raffle are unable to participate. Only three payments can be registered from the same POS terminal during one day. The number of transactions during the raffle period is unlimited.
The raffle does not apply to payments made after May 31 as well as to transactions made directly with a plastic card, ATM withdrawals, money transfers from card account, telephone account top-ups and utility or other payments, participation in gambling games and any other transactions. The winners will be contacted by a Terabank representative. Information about the winners will be posted on the website www.visa.com.ge  within two days.