დეპოზიტების დაზღვევა
2018 წლის 1 იანვრიდან ბანკი მონაწილეობს „დეპოზიტების დაზღვევის სიტემის შესახებ“ საქართველოს კანონის საფუძველზე შექმნილ დეპოზიტების დაზღვევის სისტემაში. სადაზღვევო შემთხვევის დადგომისას დეპოზიტორის დეპოზიტზე/ანგარიშზე არსებული ხელმისაწვდომი თანხა ანაზღაურდება დეპოზიტების დაზღვევის სააგენტოს მიერ 30 000 ლარის ფარგლებში, ხოლო დანარჩენი თანხა ანაზღაურდება მოქმედი კანონმდებლობით გათვალისწინებული წესით.
დამატებითი ინფორმაციისთვის შეგიძლიათ ეწვიოთ სსიპ – დეპოზიტების დაზღვევის სააგენტოს ვებგვერდს: www.diagency.ge

Save and accumulate money safely.
From January 1, 2018, Terabank has been participating in a deposit insurance system established on the basis of the Law of Georgia on Deposit Insurance System. In the case of an insurance event, the amount available in the depositor's account will be reimbursed by the Deposit Insurance Agency in the amount of GEL 30 000, while the remaining amount will be reimbursed in accordance with the applicable legislation.