უგულშემატკივრეთ ქართველ ფეხბურთელებს საფრანგეთში — განსაკუთრებული შეთავაზება სელექტისთვის
სელექტებს შესაძლებლობა აქვთ, საფრანგეთში გაემგზავრონ, ლიონსა და პარი სენ-ჟერმენს შორის გასამართ მატჩს დაესწრონ და ქართველ ვარსკვლავებს — გიორგი მიქაუტაძესა და ხვიჩა კვარაცხელიას სტადიონზე უგულშემატკივრონ.
სამოგზაურო პერიოდი 21-25 თებერვალს მოიცავს და მასში როგორც ავიაბილეთების, ორმხრივი ტრანსფერისა და დაზღვევა, ასევე მატჩის ბილეთისა და სასტუმროში განთავსების ღირებულებაა გათვალისწინებული. ტურისტული პაკეტი მოქნილია: მსურველებს ტურ-პაკეტის სრულად ცვლილება და მათზე მორგება შეუძლიათ, რაც გულისხმობს თარიღების, მატჩის ბილეთისა და სასტუმროს ცვლილებას.
შეთავაზებით სარგებლობისთვის, სელექტ მომხმარებლებმა პირად ბანკირებს უნდა მიმართონ.
დაინტერესების შემთხვევაში, შეგიძლიათ ტურ-პაკეტის სრულად ცვლილება, რაც გულისხმობს თარიღების, მატჩის ბილეთისა და სასტუმროს ცვლილებას.
შეთავაზების დეტალები:
• Novotel Lyon Centre ★★★★ 2 885 ₾
• Radisson Sas ★★★★ 3 070 ₾
• Pullman Lyon ★★★★ 3 270 ₾
ღირებულებაში შედის:
• ორმხრივი ავიაბილეთი თბილისიდან;
• 23კგ ბარგი და 8 კგ ხელბარგი;
• სასტუმრო 4 ღამე საუზმით;
• ორმხრივი ტრანსფერი (აეროპორტი - სასტუმრო - აეროპორტი);
• მატჩზე დასასწრები ბილეთი;
• სამოგზაურო დაზღვევა.
ღირებულება მოცემულია თითო ადამიანზე ორ ადგილიან ნომერში. ფასი ცვალებადია. შეთავაზებით სარგებლობისთვის, გთხოვთ, დაუკავშირდეთ პირად ბანკირს.

Support Georgian Football Players in France — Special Offer for Select Customers
Terabank and travel agency Travelfy are offering an unforgettable trip to France for Select customers.
You’ll have the opportunity to attend the match between Lyon and Paris Saint-Germain, where you can support Georgian football stars Giorgi Mikautadze and Khvicha Kvaratskhelia live at the stadium.
The travel package, scheduled for February 21-25, includes airfare, round-trip transfers, insurance, match tickets, and hotel accommodation. The package is fully customizable, allowing you to modify the travel dates, match tickets, and hotel accommodations according to your preferences.
To take advantage of this offer, Select customers should contact their personal bankers. If desired, the tour package can be fully customized, allowing you to change the travel dates, match ticket, and hotel.
Offer Details:
•    Novotel Lyon Centre ★★★★ 2 885 GEL
•    Radisson Sas ★★★★ 3 070 GEL
•    Pullman Lyon ★★★★ 3 270 GEL
The Price Includes:
•    Round-trip airfare from Tbilisi;
•    23 kg checked luggage and 8 kg hand luggage;
•    4-night hotel accommodation with breakfast;
•    Round-trip transfers (airport - hotel - airport);
•    Match ticket;
•    Travel insurance.
The price is per person based on double occupancy and may vary. To secure this offer, please contact your personal banker.